Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Zasady współpracy ustalane są z każdym klientem indywidualnie, stosownie do jego oczekiwań i potrzeb. Każda sprawa prowadzona jest w sposób rzetelny przy uwzględnieniu interesu klienta. W toku prowadzonych spraw ale także po ich zakończeniu kancelaria związania jest tajemnicą zawodową zgodnie z kodeksem Etyki Radcy Prawnego. Kancelaria prowadzi swoją działalność na terenie województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego.
Kancelaria współpracuje na co dzień z Kancelariami Adwokackimi adw. Sebastiana Duliniec oraz adw. Pawła Jurewicza z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Chopina 52 blok 4.

Radca prawny
Małgorzata Duliniec

Małgorzata Duliniec radca prawny – Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji w Poznaniu. Ukończyła aplikację radcowską, a następnie z wynikiem pozytywnym zdała egzamin zawodowy. Jest wpisana na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Zielonej Górze (nr wpisu ZG-708). Biegle włada językiem angielskim.

PROPONUJEMY USŁUGI W OBSZARACH:

PRAWO RODZINNE
PRAWO RODZINNE
PRAWO CYWILNE
PRAWO CYWILNE
PRAWO PRACY
PRAWO PRACY
PRAWO ADMINISTRACYJNE
PRAWO ADMINISTRACYJNE
PRAWO SPADKOWE
PRAWO SPADKOWE