Rozwód to trudne doświadczenie, które dla wielu osób kończy się ciężką batalią sądową. W trakcie rozwodu na jaw wychodzą niewygodne informacje oraz poruszane są intymne kwestie. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego pełnomocnika, który mając na uwadze dobro klienta poprowadzi sprawę i skutecznie doprowadzi do rozwiązania małżeństwa.

Czeka Cię rozwód? Gorzów Wielkopolski ma zaufanego prawnika

Radca prawny Małgorzata Duliniec posiada rzetelną wiedzę prawniczą oraz doświadczenie w sprawach sądowych, które pozwala na efektywne przeprowadzenie rozwodu oraz załatwienie wszelkich kwestii związanych z ustaniem małżeństwa. Kancelaria radcy prawnego świadczy swoje usługi na terenie województwa lubuskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Dzięki temu z pomocą radcy prawnego Małgorzaty Duliniec wezmą Państwo rozwód na terenie Gorzowa, ale także innych miejscowości.

Gorzówrozwód na Twoich warunkach

Korzystając z pomocy radcy prawnego Małgorzaty Duliniec mogą mieć Państwo pewność, że sprawa będzie prowadzona z należytą starannością. Radca prawny Małgorzata Duliniec podchodzi do każdego klienta indywidualnie, lojalnie oraz dyskretnie, skupiając uwagę zarówno na istotnych kwestiach, jak i detalach pożycia małżeńskiego. Prowadząc sprawy rozwodowe radca prawny stara się służyć wsparciem oraz cenną radą. Radca prawny Małgorzata Duliniec podchodzi do każdego klienta indywidualnie, lojalnie oraz dyskretnie, skupiając uwagę zarówno na istotnych kwestiach, jak i detalach pożycia małżeńskiego. Prowadząc sprawy rozwodowe radca prawny stara się służyć wsparciem oraz cenną radą.

Sprawy o rozwód toczą się w I instancji przed Sądem Okręgowym, natomiast konkretna miejscowość uzależniona jest od ostatniego wspólnego miejsca zamieszkania małżonków. Dla mieszkańców Gorzowa i okolic sądem właściwym będzie Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Mieszka I 33.

Jak prawnik z Gorzowa przeprowadza rozwód?

Podejmując decyzję o rozwodzie, warto od razu zwrócić się do specjalisty w tej dziedzinie. Radca prawny Małgorzata Duliniec sprawy rozwodowe zaczyna od konsultacji z klientem, podczas której omawiany jest konkretny przypadek. Następnie przygotowywany jest materiał dowodowy. Kolejnym etapem jest reprezentacja klienta przed sądem, czyli najtrudniejszy emocjonalnie moment rozwodu. Na każdym etapie postępowania strony mogą wypracować porozumienie i ugodowo zakończyć sprawę.

Czeka Cię rozwód?
Gorzów Wlkp., ul. Szarych Szeregów 38/I/1 – jesteśmy by Ci pomóc.

 

Tagi : prowadzenie spraw rozwodowych Gorzów Wielkopolski rozwody Gorzów rozwody Gorzów Wielkopolski rozwód Gorzów rozwód prawnik Gorzów